Staj Dosyası – Defteri

Doğan Holding Staj

Dogan-Holding12 ülkede faaliyet gösteren 18.000’i aşkın çalışanı ile büyük bir aile olan Doğan Grubu, yaz aylarında bünyesine yeni stajyerler katarak hem gelecekteki personellerini yetiştiriyor hemde öğrencilere gerçek iş deneyimleri yaşatarak bilgilerini arttırmaya çalışıyor. Üniversitenin bitiminden sonra Doğan Holding bünyesinde çalışmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat olan yaz dönemi stajları için gerekli bilgi ve iletişim numaraları, aynı zamanda staj başvuru tarihlerini takip etmek isteyenler sitemizi takip ederek bu bilgilere ulaşabilir.

  • Firma, en önemli sermayesi insan kaynağı olan Doğan Grubu, stratejik düşünebilen, hızlı, atak ve sorumlu çalışma arkadaşları olabilecek stajyer öğrencileri aramaktadır.
  • Haziran-Eylül aylarında staj imkanı sağlayan Doğan Holding, üniversite öürencileri ve yüksek lisans öğrencilerini kabul etmektedir.
  • Başvuru kabul tarihleri Mart -Mayıs aylarında gerçekleşir.

Doğan Holding İletişim Bilgileri

  • Staj başvurularınızı yandaki linkten gerçekleştirebilirsiniz. Staj Başvurusu

İpek İlter (Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı)
Funda Balcı (İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı)  – fundab@doganholding.com.tr

Arama Terimleri:

  • dohol

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>